Zestaw do haftu - Przez lustro
Zestaw do haftu zawiera: czystą Aidę (100% bawełna) o gęstości 64 oczek/10 cm (16ct), mulinę firmy Avrora 120, igłę oraz kolorowy wzór graficzny.
Czytaj więcejPokaż mniej
99,00 zł
(brutto)
Numer:
NPE 3308
Producent:
- Rozmiar w cm
- 43 x 28
- EAN13
- 4823075502790
Ulubione3
Kiedy sprawia Ci przyjemność haft na czystej, nieograniczonej nadrukiem przestrzeni - to Zestaw do haftu - Przez lustro jest właśnie dla Ciebie.
Piękny, ciekawy, wysokiej jakości zestaw do haftowania sprawi, że zasmakujesz cudownej chwili odprężenia. Z pewnością pomogą Ci w tym odpowiednio dobrane kolory mulin oraz czytelny wzór graficzny.
Haft krzyżykowy pozwala na puszczenie wodzy fantazji, poprawia naszą koncentrację oraz pozytywnie wpływa na koordynację wzrokowo-ruchową. Zestaw do haftu - Przez lustro to czysta przyjemność tworzenia i tak wiele korzyści.